Moda Sürücü Kursu
Bize ulaşın: 0216 449 48 60-61 (Whatsapp online bilgi) 0552 324 40 30

Hakkımızda

Genç Moda Sürücü Kursu ülkemizde sürücü eğitiminin (kursların)başlangıç tarihi olan 03.02.1987 den bu yana sürücü eğitimi konusunda çalışmalar yapmış uzman kadrolar tarafından kurulmuştur.18.11.2002 tarihinde Nokta Eğitim Hizmetleri İnşaat Gıda Otomotiv Turizm Ticaret ve Sanayi Limited şirketine bağlı olarak faaliyete başlamıştır.

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğüne bağlıdır.Kursumuzda A2 (Motosiklet), B (Otomobil,Minibüs,Kamyonet), E (Otobüs), H (Otomobil,Motosiklet)  ve D (Çekici,Tır) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir.Son model İ20 Hyundaı olup çekici aracımız 2006 model Fargo ,otobüsümüz 2005 model İveco’dur.

Kursiyerlerin trafikte profesyonel olarak araç kullanabilmeleri için uzman kadro ve teçhizata sahip kursumuz son teknoloji ile donatılmıştır.

Kursumuzun aynı ilçe sınırlarında Osmanağa mah.Çuhadarağa sk.No 41/1-2-3-4 (Osmanağa camii karşısı-Akbank yanı) adresinde şubesi Özlem Bilgi Sürücü Kursu faaliyet göstermektedir.Şirketimiz sürücü kursu sektörünün Kadıköy de kontenjan,araç ve personel olarak en büyüğüdür.Kurslarımızda 25 bin e yakın sürücü sertifikası verilmiştir.

Kursumuz Özel Ehliyet Sürücü Dersleri de vererek araç kullanımını en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Ortak hedefimiz trafikte profesyonel araç kullanabilen,kurallara uymayı davranış haline getiren bilinçli sürücüler yetiştirmektir.

Kazasız günler ve herkese Güvenli Sürüşler dileği ile…